ESMEK’İN ONLİNE KURSLARINA BÜYÜK İLGİ

21.01.2021Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek "EğitimKurslarının (ESMEK) eğitime destek ve kişisel gelişim başta olmak üzere birçok alanda düzenlediği ücretsiz online kurslar büyük ilgi görüyor.

Her yaş grubundan vatandaşa ücretsiz olarak verdiği kurslarla, bir yılda on binlerce kişiye ulaşan ESMEK, pandemi dönemi nedeniyle ara vermek zorunda kaldığı kurslara, online olarak devam ediyor. Hem vatandaşların sağlığını hem de eğitmenlerin sağlığını göz önünde bulunduran ESMEK, ‘esmek.eskisehir.bel.tr’ üzerinden eğitimlerine online olarak devam ediyor. ESMEK yetkilileri, Web Tasarım, El Sanatları, Çocuk Atölyeleri, Doğru ve Etkili Konuşma Teknikleri, Spikerlik ve Sunuculuk, Fransızca, Almanca, İngilizce, Hızlı Klavye Kullanımı, Satranç, Web Tabanlı İçerik Yönetim Sistemleri, Solidworks, Autocad, Zumba Kids, Anne Bebek Zumba ve Satranç branşlarında açılan kurslara katılımın oldukça yoğun olduğunu ifade ettiler.

Yetkililer ayrıca, yeni açılacak kurslarla ilgili 0 222 220 76 88 ve 220 76 99 numaralı telefondan daha detaylı bilgi verileceğini söylediler.

PAYLAŞ

 
TÜM    
 
 
 
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı