ESMEK ONLINE

Yetişkin Zumba

Bu Kursa Kayıt Olmak İçin Tıklayınız


 

GRUP  

DERS GÜNLERİ

KONTENJAN

SÜRE

1

PAZARTESİ - ÇARŞAMBA

50

6 HAFTA – 12 DERS

2

PAZARTESİ - ÇARŞAMBA

50

6 HAFTA – 12 DERS

 

Yaş Sınırı : 15 ve üzeri
Zumba; modern dans, jive, rock'n roll, hip hop, break dance gibi vücut esnekliğine ve kuvvetine bağlı dansları destekler. Bir nevi spor olarak kabul edilen Zumba sayesinde diğer dansları kolaylıkla yapabilirsiniz. Zumbanın avantajları olarak diğer danslara olan katkısını da gösterebiliriz.Zumba kursu ile günlük hayatın stresinden eğlenceli bir şekilde uzaklaşırken aynı zamanda kendinizi daha mutlu hissedebilrisiniz. Katı kuralları olmayan, tamamen dans ederken keyif almanıza odaklanan Zumba’yı kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Rahat kıyafetler, spor ayakkabılarla sanki spor yapıyormuş hissi uyandıracak olan Zumba sayesinde doğaçlama olarak dans edebilirsiniz. Zumba kursları sayesinde daha diri ve fit vücudunuzla kendinize güveninizi artıracak, eğlenceli ve sosyal bireyler olacaksınız. Ayrıca zumbanın hayatınıza katacağı 10 fayda, zumbanın yararları :

1. Formda kalacak ve kilo vereceksiniz

2.Duruş bozukluklarınızı düzeltirsiniz.

3.Dinamik ve enerjik hissedersiniz

4.Stresten uzaklaşırsınız

5.Sosyal yaşamınıza katkı sağlayacak.

6.Beden gelişimini destekleyecek.

7.Hastalık riskini azaltır.

8.Diğer dans branşlarını destekler.

9.Zihinsel gelişime katkı sağlar.

10.Özgüveninizi artırır.

ZUMBA kardiyo dengesi ile kas güçlendirme faydalarının eşsiz biçimde harmanlamak üzere vücudun aerobik/fitness yoluyla güçlendirilmesini ve düzenlenmesini sağlayan hızlı ve yavaş ritimleri kombine eder.

Zumba'nın en önemli faydalarından biri tabii ki, kilo vermenizi sağlamasıdır. Bir ZUMBA dersi toplam 600 ila 1000 kalori arasında kalori yakmanızı sağlar.
-Eğlenceli!

 ZUMBA, "Gizlenmiş bir Eğlencedir'. Katılımcılar müthiş bir zevk alır ve egzersiz yaptıklarının farkına bile varmazlar. Hatta öyle keyiflidir ki, insanlar her gün yapmak isterler.
- Farklı!

 Müzik, adımlar, hareketler, sınıf, enerji, .... ZUMBA Fitness-Parti gibisi yok!
- Kolay!

ZUMBA herkes için tasarlanmıştır.
- Etkili!

 ZUMBA, tüm vücudu güçlendirmek ve istenen herhangi bir fitness amacına ulaşmak için dayanıklılık/düzenleme eğitiminin unsurlarını içeren kardiyo temelli bir egzersizdir.Sıkça Sorulan Sorular